Medarbejdere

Her kan du finde alle medarbejdere på TEC.

Placeholder billede
Michelle Vang
Aagaard
Underviser
Placeholder billede
Trine Bjørnung
Hasselbalch
Vicerektor
Placeholder billede
Louise Daugaard
Madsen
Underviser
Placeholder billede
Lars Stig
Frederiksen
Underviser
Placeholder billede
Jakob
Borbye
Underviser
Placeholder billede
Jørgen Linder
Sand
Instruktør Skoleoplæringscenter Finmeknik
Stefan Kristian
Petersen
Rektor Ballerup
Placeholder billede
Rune Skat
Andersen
Underviser
Placeholder billede
Joanna Maria
Drews
Underviser
Placeholder billede
Mette
Fogh-Ravenberg
Sekretær HCØ
Placeholder billede
Talha Mahmood
Sheikh
Underviser
Placeholder billede
Kenneth
Hebel
Underviser
Placeholder billede
Bo
Larsen
Underviser
Placeholder billede
Henrik
Larsen
Underviser
Placeholder billede
Morten Christian
Lindegaard
Underviser
Placeholder billede
Casper Udengaard
Sejersen
Controller
Placeholder billede
Peter Sølund
Burkal
Underviser
Placeholder billede
Kim Righter
Rudolf
Underviser
Placeholder billede
Tina
Hansen
Adm. HTX Studieadministration
Placeholder billede
John
Christensen
Underviser
Placeholder billede
Tina
Schultz
HR Chef
Placeholder billede
Jesper Holm
Gulstad
Udd. Leder
Placeholder billede
Mohamad
Abdul-Hamid
Underviser
Placeholder billede
Tor Atle
Bugge
Underviser
Placeholder billede
Bente Annette
With
Underviser
Placeholder billede
Carsten Schjøtt
Philipsen
Underviser
Placeholder billede
Troels Rendbæk
Jacobsen
Udd. Leder
Placeholder billede
Ulla
Lund
Adm. Bygningsafdelingen
Placeholder billede
Henrik Victor
Knudsen
Underviser
Placeholder billede
Martin Bagge
Johansen
Underviser
Placeholder billede
Laura Kofod
Jensen
Underviser
Placeholder billede
Tobias
Overgaard
Underviser
Placeholder billede
Gitte
Holmsgaard
Koordinator
Placeholder billede
Thomas
Eiram
Underviser
Placeholder billede
Britta
Knudsen
Underviser
Placeholder billede
Kennet Villy
Poulsen
Underviser
Placeholder billede
Bendt
Mollerup
Underviser
Placeholder billede
Hanne Theis
Westermann
Underviser
Placeholder billede
Philip
Jensen
Salgskonsulent
Placeholder billede
Helle
Steinmeier
Sekretær
Placeholder billede
Ole Hoffmann
Sander
Underviser
Placeholder billede
Carsten
Hebel
Underviser
Placeholder billede
Tina Lyngby
Larsen
Vejleder
Placeholder billede
Marianne
Rydiander
Sekretær
Placeholder billede
Geert Schou
Magnussen
Underviser
Placeholder billede
Lasse Trolle
Rohde
Underviser
Placeholder billede
Grethe Berit
Wissing
Underviser
Placeholder billede
Jonas
Holbech
Underviser
Placeholder billede
Lars Toftlund
Andreasen
Underviser
Placeholder billede
Lennart Christopher Valencia
Aarup
Underviser
Placeholder billede
Jesper
Bennekou
Studievejleder på H.C. Ørsted Gymnasiet på Frederiksberg
Placeholder billede
Michael
Esmann
Underviser
Placeholder billede
Ninni
Svendsen
Afdelingsleder
Christina
Sørensen
Direktionssekretær / Afdelingsleder
Placeholder billede
Jimmy
Heintze
Underviser
Placeholder billede
Maria Tarri
Nielsen
Underviser
Placeholder billede
Joan Morgenstjærne
Erichsen
Adm. HTX Studieadministration
Placeholder billede
Anita
Kedia
Specialkonsulent
Placeholder billede
Tomas Bedholm
Farcinsen
Underviser
Placeholder billede
Torben Helge
Jørgensen
Specialkonsulent
Placeholder billede
Rene Dyrby
Carlson
Chef for skoleoplæring og maleruddannelsen
Placeholder billede
Maria Vedsegaard
Veha
Udd. Leder
Placeholder billede
Gitte Ankjær
Clemmensen
Udd. Leder
Placeholder billede
Jesper Vandkrog
Ladegaard
Underviser
Placeholder billede
Henrik
Russ
Værkstedsassistent
Placeholder billede
Susan Broe
Hansen
Underviser
Placeholder billede
Ole Mikael
Nielsen
Underviser
Placeholder billede
Per
Wissing
Underviser
Placeholder billede
Martin Munch
Jensen
Underviser Mekanik
Placeholder billede
Sten
Marcher
Underviser
Placeholder billede
Jens Jørn Christian
Larsen
Kvotetimelærer
Placeholder billede
Flemming
Falkedal
Uddannelseskonsulent
Placeholder billede
Anne Stenersen
Hansen
Underviser
Maja
Bjarnesen
Vejleder - Data
Carin
Rabell
Vejleder
Placeholder billede
Per Benny
Larsen
Salgskonsulent, Finmekanik, Smede
Placeholder billede
Christian
Borregaard
Underviser
Placeholder billede
Hanne Lodberg
Olsen
Underviser
Placeholder billede
Frank Dines
Olsen
Underviser
Placeholder billede
Jesper
Kildevang
Underviser
Placeholder billede
Janni Anthonie Frem
Bestle
Underviser
Placeholder billede
Peter
Mathiesen
Underviser
Placeholder billede
Tommy Flemming
Pryn
Underviser
Placeholder billede
Lene
Holck
Underviser
Vibeke Ponce
Lynnerup
Vejleder - Mekanik, Transport, Aviation
Placeholder billede
Rasmus Otto Lars Egede
Reding
Underviser
Marianne
Apitzsch
Vejleder - Maler, VVS, Service
Placeholder billede
Claus
Calundann
Underviser
Placeholder billede
Jens
Capion
Underviser
Placeholder billede
Anna Cathrine Hedvig
Braat
Projektansvarlig
Placeholder billede
Anne Ethel Egholm
Faurschou
Underviser
Placeholder billede
Ivan
Lilleng
Underviser
Placeholder billede
Mette Bangsgaard
Fabricius
Konsulent, EL og Automation
Placeholder billede
Annette Thestrup
Jensen
Salgskonsulent Data, Automatik
Placeholder billede
Claus
Frøberg
Underviser
Placeholder billede
Jan Klement
Andreasen
Konsulent
Placeholder billede
Finn
Hansen
Underviser
Placeholder billede
Rasmus
Bille
Underviser
Placeholder billede
Henrik
Aabye
Underviser
Birgit
Kristensen
Vejleder - Elektriker
Placeholder billede
Edgar Roland
Kastoft
Underviser
Placeholder billede
Lars Ole
Nielsen
Underviser
Placeholder billede
Michael
Madsen
Underviser
Placeholder billede
Ole Erik
Frederiksen
Underviser
Placeholder billede
Christian
Svane
Underviser
Placeholder billede
Anders
Westergaard
SPS Medarbejder
Placeholder billede
Pia
Søgaard
Underviser
Placeholder billede
Katja Anneli Skjoldborg
Hansen
Vejleder
Placeholder billede
Maria So-Rah
Rieland
Underviser
Placeholder billede
Rikke
Lauritsen
Underviser
Placeholder billede
Søren Tino
Kring
Underviser
Placeholder billede
Larisa
Shestakova
Underviser
Placeholder billede
Ahmed El
Hamss
Underviser
Placeholder billede
Helle Bawol
Hansen
Adm. Kursusadministrationen
Placeholder billede
Helge
Grinder
Underviser
Placeholder billede
Thomas Møller
Strandtoft
Underviser
Placeholder billede
Bo Elbæk
Steffensen
Underviser
Placeholder billede
Bent Cold
Pedersen
Underviser
Placeholder billede
John Storm
Ellehammer
Digitaliseringskonsulent
Placeholder billede
Lonnie
Helmark
Adm. GF Studieadministration
Placeholder billede
Lone
Flodin
Receptionist
Placeholder billede
Finn Skou
Hansen
Underviser
Placeholder billede
Ulla
Kristensen
Underviser
Placeholder billede
Heidi
Jørgensen
Adm.
Placeholder billede
Jane
Lange
Adm. GF Studieadministration
Placeholder billede
Louise De Bretteville
Baess
Driftskoordinator
Placeholder billede
Meike
Blom
Driftskoordinator
Placeholder billede
Ghita Due
Andersen
Underviser
Placeholder billede
Else Palner
Clausen
Adm. HF Studieadministration
Placeholder billede
Torben Ahlmann
Valsgard
Underviser
Placeholder billede
Peter Emil
Hassing
Underviser
Placeholder billede
Rasmus Mathias Buchtrup
Erichsen
Underviser
Placeholder billede
Henrik Jørgen
Svensson
Underviser
Placeholder billede
Palle
Westermann
Underviser
Placeholder billede
Jesper Weinø
Jespersen
Underviser
Placeholder billede
Isabel Tabassum
Eriksen
Adm. HF Studieadministration
Placeholder billede
Rune Stigaard
Almgren-Hansen
Underviser
Placeholder billede
Lise
Smedegaard
Adm. GF Studieadministration
Placeholder billede
Karen
Sigsgaard
Adm. HCØ Ballerup
Placeholder billede
Marianne
H.
Studievejleder på H.C. Ørsted Gymnasiet i Lyngby
Placeholder billede
Birthe Fog
Bern
Underviser
Placeholder billede
Stine Falkenberg
Brøchmann
Adm. HF Studieadministration
Placeholder billede
Lena Kronborg
Petersen
Adm. Hvidovre
Placeholder billede
Kristian Krabbe
Møller
Underviser
Placeholder billede
Lene Rise Hilding
Pedersen
Adm. Smede og Finmekaniker
Placeholder billede
Morten Birket
Andersen
Underviser
Placeholder billede
Anders
Østergaard
Grafiker
Morten
Emborg
Direktør
Placeholder billede
Jan Hans Christian
Schoppe
Underviser
Placeholder billede
Jill
Valsgard
Underviser
Placeholder billede
Betina Pia
Larsen
Adm. HCØ Lyngby
Placeholder billede
Teddy Bruno
Fjeldgaard-Frederiksen
Underviser
Placeholder billede
Andreas Piet
Andersen
Instruktør Skoleoplæringscenter Smede
Placeholder billede
Ture
Hagstrøm
Underviser
Placeholder billede
Morten
Gundel
Underviser
Placeholder billede
Susanne
Scholl
Underviser
Placeholder billede
Lilli Friis
Larsen
Adm. HF Studieadministration
Placeholder billede
Michael
Bradtberg
Underviser
Placeholder billede
Britt Elisabeth
Christiansen
Leder Skoleoplæringscenter
Placeholder billede
Kim
Nymand
Kvotetimelærer
Placeholder billede
Palle Hørlyck
Jacobsen
Underviser
Placeholder billede
Thomas Dam
Andersen
Underviser
Placeholder billede
Pierre
Fawcett
Underviser
Placeholder billede
Marju
Arnrød
Adm. Bygningsafdelingen
Placeholder billede
Jan
Frederiksen
Underviser
Placeholder billede
Stig Bursøe
Svendsen
Underviser
Placeholder billede
Helle Westermann
Poulsen
Adm. HF Studieadministration
Placeholder billede
Flemming
Sørensen
Underviser
Placeholder billede
Helle
Hestehauge
Adm. HF Studieadministration
Placeholder billede
Lisbeth
Ebert
Adm.
Placeholder billede
Peter
Henriksen
Underviser
Placeholder billede
Bjørn
Lawaetz
Bygningschef
Placeholder billede
Gert Hardy
Larsen
Underviser
Placeholder billede
Linda
Nordahl
Adm. HF Studieadministration
Placeholder billede
Vian
Kheder
Adm. GF Studieadministration
Placeholder billede
Kjartan
Langvad
Underviser
Placeholder billede
Anders Juhl
Kjær
Værkstedsassistent
Placeholder billede
Pia Pode
Milwertz
Udd. Leder
Placeholder billede
Marie Skovsgård
Trærup
Underviser
Placeholder billede
Nicolai Bogø
Stabell
Underviser
Placeholder billede
Per Henrik
Andersen
Underviser
Placeholder billede
Peter Snoer
Jensen
Underviser
Placeholder billede
Flemming Holger
Ekberg
Underviser
Placeholder billede
Martin Reib
Lamberth
Underviser
Placeholder billede
Thomas Palmelund
Johansen
Udd. leder
Placeholder billede
Morten Patrick Marc
Tvestmann
Underviser
Placeholder billede
Michael Bo
Bergquist
Underviser
Placeholder billede
Christian Mc Evoy
Weigel
Afdelingsleder
Placeholder billede
Karen
Lunden
Underviser
Placeholder billede
Claus Riisegaard
Sørensen
Pedel
Placeholder billede
Thorkell Johann
Arnarson
Underviser
Placeholder billede
Brian
Sassersen
Underviser
Placeholder billede
Uffe
Drejer
Underviser
Placeholder billede
Claus Sjørslev
Madsen
Underviser
Placeholder billede
Magnus Saabye
Bøgelund
Underviser
Placeholder billede
Claus
Westergaard
Underviser
Placeholder billede
Torben Eskildsen
Sørensen
Underviser
Placeholder billede
Henrik
Fischer
Underviser
Placeholder billede
Anders Juul Refslund
Petersen
Underviser
Placeholder billede
Jonas Olden
Kromann
Underviser
Placeholder billede
Mikael Tuxen
Johansen
Underviser
Placeholder billede
Camilla Louise Skaarberg
Jensen
Adm. Kursusadministration
Placeholder billede
Kirsten
Borchsenius
Underviser
Placeholder billede
Cecilia Grønbæk
Springer
Underviser
Placeholder billede
Signe
Barlyng
Underviser
Placeholder billede
Rasmus Hakon
Lund
Underviser
Placeholder billede
Aicha
Echammari
Underviser
Placeholder billede
Morten
Kjerulf
Underviser
Placeholder billede
Janne Augustinus
Johansen
Underviser
Placeholder billede
Martin
Lerdorf
Underviser
Placeholder billede
Lene
Thodsen
Underviser
Placeholder billede
Søren
Søgaard
Underviser
Placeholder billede
Anders
Gadegaard
Underviser
Placeholder billede
Jørgen Henning Lysgaard
Andersen
Underviser
Placeholder billede
Steen Danni
Dyrhof
Underviser
Placeholder billede
Henrik Steen
Norit
Underviser
Placeholder billede
Henrik
Marker
Kvotetimelærer
Placeholder billede
Robert Clark Von Der
Ahe
Kvotetimelærer
Placeholder billede
Jens Christian
Sørensen
Underviser
Jacob
Jersild
Vicedirektør
Placeholder billede
Allan Dahl
Petersen
Underviser
Placeholder billede
Jakob Tved
Givskud
Underviser
Placeholder billede
Helle Skjellerup
Schultz-Jensen
Underviser
Placeholder billede
Nicolai Bo
Fredsøe
Underviser
Placeholder billede
Claes William Hart
Schütt
Underviser
Placeholder billede
Christina Elslund
Adamsen
Underviser
Placeholder billede
Aida Haljeta
Friedrichsen
Underviser
Placeholder billede
Frederik
Ruth
Underviser
Placeholder billede
Philip
Wahl
Underviser
Placeholder billede
Peter Ørnstrup
Maegaard
Underviser
Placeholder billede
Jonas Hoby
Andersen
Underviser
Placeholder billede
Thomas Christian
Fredfeldt
Underviser
Placeholder billede
Frede
Haahr
Underviser
Placeholder billede
Kim
Ellebo
Underviser
Placeholder billede
Trine Pipi
Kræmer
Underviser
Placeholder billede
Peter
Ibæk
Underviser
Placeholder billede
Jan Strauss
Hansen
Underviser
Placeholder billede
Kasper
Prindal-Nielsen
Underviser
Placeholder billede
Karsten
Jensen
Underviser
Placeholder billede
Marianne
Jacobsen
Underviser
Placeholder billede
Ole Henrik
Møller
Underviser
Placeholder billede
Søren
Vennits
Underviser
Placeholder billede
Andreas Larvig
Andersen
Underviser
Placeholder billede
Lars Ferre
Poulsen
Underviser
Placeholder billede
Katherine Sarah
Long
Underviser
Placeholder billede
Rikke
Traberg
Underviser
Placeholder billede
Sabine Karin
Clausen
Vicerektor
Placeholder billede
Lasse Rønbøg
Møholt
Underviser
Placeholder billede
Torben Rønnow
Rysse
Underviser
Placeholder billede
Jan Barfoed
Israelsen
Underviser
Placeholder billede
Bente Pernille
Pihl
Underviser
Placeholder billede
Karen
Nørgaard
Udd. Leder
Placeholder billede
Jan Carsten Illum
Pedersen
Udd. Leder
Placeholder billede
Charlotte Lindahl
Gelbek
Projektsekretær
Placeholder billede
Jacob Castrup
Jensen
Adm.
Placeholder billede
Lasse
Johansen
Underviser
Placeholder billede
Simon Engberg
Hansen
Underviser
Placeholder billede
Per Johnny
Nørregaard
Udd. Chef
Placeholder billede
Stig
Sorgenfryd
Værkstedsassistent
Placeholder billede
Lean Stig
Bernhoff
Underviser
Placeholder billede
Andrea Schou
Christensen
Underviser
Placeholder billede
Anne Margrethe
Sloth
Underviser
Placeholder billede
Helene Håbendal
Christensen
Underviser
Placeholder billede
Jacob
Kestner
Underviser
Placeholder billede
Bjarne Nørbæk
Krohn
Underviser
Placeholder billede
Christian
Freund
Sekretariatsleder
Placeholder billede
Kristian Kai
Høyland-Kroghsbo
Underviser
Placeholder billede
Mie Bligaard
Christoffersen
Underviser
Placeholder billede
Lisbet
Michelsen
Underviser
Placeholder billede
Kasper Leonhard Lønne
Ring
Underviser
Placeholder billede
Dan Køncke
Petersen
Underviser
Placeholder billede
Benny Rytter
Pedersen
Underviser
Placeholder billede
Jeanne Nina
Thestrup
Underviser
Placeholder billede
Per Jørgen
Nielsen
Underviser
Placeholder billede
Maria Gemelcke
Jensen
Adm. HR
Placeholder billede
Camilla Bernbom
Cetin
Adm. HF Studieadministration
Placeholder billede
Ulrick Preben
Hansen
Adm. GF Studieadministration
Placeholder billede
Nicoline
Winther-Sørensen
Adm. GF Studieadministration
Placeholder billede
Peder Kørner
Rasmussen
Pedel
Placeholder billede
Gitte
Jæger
Adm. HF Studieadministration
Placeholder billede
Zorayda Aquino Andaya Von
Bülow
Underviser
Placeholder billede
Peter Glarbo
Hansen
Underviser
Placeholder billede
Christine Caroline
Strøm
Projektleder
Placeholder billede
Mary Geraldine
Kristensen
Underviser
Placeholder billede
Kuno
Vistrup
Underviser
Placeholder billede
Morten
Hansen
Underviser
Placeholder billede
Ercin
Salman
Pedel
Placeholder billede
Stig Hjalmar Koch
Jensen
Underviser
Placeholder billede
Besim
Aydogmus
Underviser
Placeholder billede
Kim Tronborg
Kjærside
Underviser
Placeholder billede
Rene Lynge
Bærtelsen
Underviser
Placeholder billede
Daniel Bjerre
Svendsen
Underviser
Placeholder billede
Jan
Kristensen
Underviser
Placeholder billede
Dennis
Pryn
Underviser
Placeholder billede
Torben Helmer
Frederiksen
Underviser
Placeholder billede
Hans Henrik
Eickstedt
Underviser
Placeholder billede
Peter Suni
Lindenskov
Underviser
Placeholder billede
Evy Frank
Madsen
Underviser
Placeholder billede
Anthony Ruben
Ansel-Henry
Projekt- og udviklingschef (Copenhagen Skills)
Placeholder billede
Mads Schlein
Andersen
Underviser
Placeholder billede
Ole Møller
Kaspersen
Underviser
Placeholder billede
Michael
Elbo
Udd. Leder
Placeholder billede
Lasse
Nordahl
Underviser
Placeholder billede
Christina
Søndergaard
Digitaliseringskonsulent
Placeholder billede
Casper Halkjær
Pedersen
Underviser
Placeholder billede
Claus Henrik
Pryds
Underviser
Placeholder billede
Lars Andreas
Budek
Underviser
Placeholder billede
René
Bidstrup
Underviser
Placeholder billede
Tine Thomine Drud
Jensen
Underviser
Placeholder billede
Kristian Winther
Dal
Underviser
Placeholder billede
Lone Møller
Christensen
Adm. HF Studieadministration
Placeholder billede
Anne Malene
Nissen
Udd. leder
Placeholder billede
Catja Gulmark
Andersen
Underviser
Placeholder billede
Gitte
Svendsen
Team- og projektleder
Placeholder billede
Linus Riel
Petersen
Underviser
Placeholder billede
Anne-Sofie Elisabeth
Kristensen
Driftskoordinator
Placeholder billede
Jens Juul
Vængesgaard
Personalejurist
Placeholder billede
Frank
Larsen
Underviser
Placeholder billede
Mehmet
Ates
Adm. EUD Sekretariatet
Placeholder billede
Jeanette Fjeldsted
Knudsen
Controller
Placeholder billede
Ergün
Coban
Underviser
Placeholder billede
Katrine Munzert
Løvenfald
Adm. HF Studieadministration
Placeholder billede
Erik
Jakobsen
Underviser
Placeholder billede
Louise Rokatis
Ancher
Adm. GF Studieadministration
Placeholder billede
Simon Nicolas El
Hanafi
Instruktør Skoleoplæringscenter Data
Placeholder billede
Noree
Ismael
Instruktør Skoleoplæringscenter
Placeholder billede
Lene Harbo
Kastrup
Adm. GF Studieadministration
Placeholder billede
Johnny
Hansen
Pedel
Placeholder billede
Casper Nordkvist
Vestergaard
Instruktør Skoleoplæringscenter Data
Placeholder billede
Rami Andreas El
Said
Instruktør Skoleoplæringscenter Data
Placeholder billede
Tina Charlotte
Nielsen
Underviser
Placeholder billede
Lotte Vestergaard
Capion
Underviser
Placeholder billede
Thomas Skaarup
Christensen
Underviser
Placeholder billede
Nicklas Flindt
Nilsson
Instruktør Skoleoplæringscenter Data
Placeholder billede
Torben Hartvig
Stegmann-Laursen
Underviser
Placeholder billede
Tuner
Budanur
Instruktør Skoleoplæringscenter Data
Placeholder billede
Walther
Hørmark
Instruktør Skoleoplæringscenter EL
Placeholder billede
Kristian
Kure
Instruktør Skoleoplæringscenter Data
Placeholder billede
Matthew David
Scott
Underviser
Placeholder billede
Per Michael
Brun
Instruktør Skoleoplæringscenter Data
Placeholder billede
Sophie
Dang
Instruktør Skoleoplæringscenter Data
Placeholder billede
Abdul Rehman
Ahmed
Underviser
Placeholder billede
Hassan Naji
Bairam
Underviser
Placeholder billede
Augustinus Gerardus Theodorus Greogorius
Mul
Underviser
Placeholder billede
Lars
Limkilde
Underviser
Placeholder billede
Kim Sloth
Ostermann
Underviser
Placeholder billede
Tue
Hækkerup
Udd. Chef Byggeri & Teknik
Placeholder billede
Peter Erik Christian
Bergmann
Underviser
Placeholder billede
Lonnie
Eickworth
Underviser
Placeholder billede
Jasmin Emine Eleena
Pehlivan
Underviser
Placeholder billede
Oliver Norman
Miltoft
Skiltetekniker i Bygningsafd.
Placeholder billede
Tommy Vestermark
Iversen
Skiltetekniker i Bygningsafdelingen
Placeholder billede
Lennard Hans Lomholt
Tvede
Salgskonsulent
Placeholder billede
Jørgen Vajhøj
Hansen
Varmemester
Placeholder billede
Thomas Grønlund
Thomsen
Underviser
Placeholder billede
Allanaies Zapp Cassius
Didrichsen
Underviser
Placeholder billede
Mette Løth
Frederiksen
Projektleder
Placeholder billede
Ulla
Petersen
Underviser
Placeholder billede
Thomas
Kjær
Instruktør Skoleoplæringscenter Mekanik
Placeholder billede
Jakob Scheunemann
Hastrup
Underviser
Placeholder billede
Anja Lea
Olsen
Underviser
Placeholder billede
Birthe Helle
Simonsen
Underviser
Placeholder billede
Sarah Sørine
Hinnerfeldt
Underviser
Placeholder billede
Samantha Tronborg
Pedersen
Underviser
Placeholder billede
Gitte
Grønning
Kvotetimelærer
Placeholder billede
Rikke Line Falkenberg
Christensen
Kvotetimelærer
Placeholder billede
Anja Marjatta
Olsen
Underviser
Placeholder billede
Henriette Holmblad
Krestensen
Underviser
Placeholder billede
Line Hillerup
Kristensen
Underviser
Placeholder billede
Karoline Holm
Hansen
Underviser
Placeholder billede
Hanne
Andersen
Underviser
Placeholder billede
Henrik Vincents
Poulsen
Underviser
Placeholder billede
Niels
Olesen
Underviser
Placeholder billede
Liv Krusegaard
Bentzen
Underviser
Placeholder billede
Ole
Moe
Instruktør Skoleoplæringscenter VVS
Placeholder billede
Jesper Reimer
Jørgensen
Underviser
Placeholder billede
Lars
Kongsted
Værkstedsassistent
Placeholder billede
Anders Jønch
Langberg
Kvotetimelærer
Placeholder billede
Sophie Christiane
Munks
Administrationselev
Placeholder billede
Morten
Almlund
Salgskonsulent
Placeholder billede
Betul
Koyuncu
Underviser
Placeholder billede
Toke Meldgaard
Christensen
Underviser
Placeholder billede
Anna Overgaard
Toft
Adm CPH Skills
Placeholder billede
Jørgen
Vero
Underviser
Placeholder billede
Benny Herbert Cho
Larsen
Underviser
Placeholder billede
Laura Maria
Kjær
Underviser
Placeholder billede
Sonni
Henriksen
Underviser
Placeholder billede
Maya
Saietz
Underviser
Placeholder billede
Mikkel Kjær
Rasmussen
Underviser AMU lærer
Placeholder billede
Stefan Thyme
Thydal
Underviser
Placeholder billede
Ann Sofie
Olsen
Adm. Kursusadministration
Placeholder billede
Cæcilie Bolette
Christensen
Receptionist
Placeholder billede
Jørgen Benny
Sørensen
Underviser
Placeholder billede
Malene Astrid
Haugsted
Adm. HF Studieadministration
Placeholder billede
Sofie Juul
Svenningsen
Underviser
Placeholder billede
Martin Vindbæk
Madsen
Underviser
Placeholder billede
Tina
Hvid
Underviser
Placeholder billede
Jens Møller
Nielsen
Underviser
Placeholder billede
Alex Thomas
Jørgensen
Underviser
Placeholder billede
Morten Alsing
Hyllested
Underviser
Placeholder billede
Lukas Mosbæk
Schwennesen
Underviser
Placeholder billede
Sofie Hedegaard
Gadeberg
Projektleder
Placeholder billede
Torben
Støy
Virksomhedskonsulent
Placeholder billede
Trine
Johansen
Adm. HCØ Lyngby
Placeholder billede
Claes Bojsen
Nicolajsen
Kvotetimelærer
Placeholder billede
Jørgen
Kring
Underviser
Placeholder billede
Torben Fritz
Handmann
Underviser
Placeholder billede
Niels Haahr
Petersen
Underviser
Placeholder billede
Kim Skjærbæk
Jørgensen
Underviser
Placeholder billede
Thomas Robin
Tingkær
Underviser
Placeholder billede
Mike Sander
Køppen
Underviser
Placeholder billede
Lars-Bo Sonne
Eriksson
Underviser
Placeholder billede
Christian
Thousig
Underviser
Placeholder billede
Danni Skjoldborg
Carlsson
Underviser
Placeholder billede
Sami
Aarnimetsä
Underviser
Placeholder billede
Allan
Gjerlevsen
Underviser
Placeholder billede
Jakob Skovgaard
Hoff
Underviser
Placeholder billede
Tobias
Alm
Underviser
Placeholder billede
Rasmus Isak Ravnshøj
Johansen
Underviser
Placeholder billede
Jakob Korsgaard
Berg
Underviser
Placeholder billede
Karsten Højstrup
Nielsen
Underviser
Placeholder billede
Sandra Kronhoff
Corell
Adm. HF Studieadministration
Placeholder billede
Mette Lene Bjerg
Johansen
Instruktør Skoleoplæringscenter Mekanik
Placeholder billede
Cecilie Louise Tarp
Christiansen
Adm. GF Studieadministration
Placeholder billede
Tina Buskov
Faarvang
Udd. Leder HCØ
Placeholder billede
Nicolai
Abildgaard
Underviser
Placeholder billede
Marie Sander
Marke
Underviser
Placeholder billede
Lennard Christian
Petersen
Underviser
Placeholder billede
Mikkel Thomas
Burrild
Underviser - SPS vejleder
Placeholder billede
Mette Lyngsø
Meidahl
Pædagogisk Konsulent
Placeholder billede
Kjetil Mathisen
Kjerland
Underviser
Placeholder billede
Pernille
Niebe
Underviser - SPS vejleder
Placeholder billede
Iben Karin
Lindemark
AC vejleder
Placeholder billede
Lærke Schrøder
Sahl
Underviser
Placeholder billede
Katja
Ravn
Adm. GF Studieadministration
Placeholder billede
Mette
Landgreen
Direktionenssekretær
Placeholder billede
Per
Jørgensen
Underviser
Placeholder billede
Morten Kofod
Landbo
Underviser
Placeholder billede
Amanda
Rindholt
Kommunikationsmedarbejder CPH Skills
Placeholder billede
Morten
Smed
Underviser
Placeholder billede
Jannik Holbech
Rasmussen
Udd Leder
Placeholder billede
Yazan Nidal
Mokhamed
Underviser
Placeholder billede
Henrik Odyja Siggaard Holland
Hollender
Underviser
Placeholder billede
Henrik Baagøe
Jensen
Underviser
Placeholder billede
Ole
Malchau
Kvotetimelærer
Placeholder billede
Mathias Bak
Lassen
AC vejleder
Placeholder billede
Emilie Rose Bang
Brønnum-Carlsen
Studentermedhjælp
Placeholder billede
Alex Vase
Olsen
Underviser
Placeholder billede
Rasmus
Koch
Underviser
Placeholder billede
Steen Peter
Sørensen
Underviser
Placeholder billede
Rasmus Frederik
Andreasen
Værkstedsassistent
Placeholder billede
Jacob
Wæver
Underviser
Placeholder billede
Michelle Laurfelt
Aagaard
Administrationselev i Receptionen
Placeholder billede
Frank Ricco
Pedersen
Underviser
Placeholder billede
Just
Pedersen
Underviser
Placeholder billede
Karl Erik
Damgaard
Underviser
Placeholder billede
Lone
Vinding
Underviser
Placeholder billede
Alexander Varslev
Dahl
Underviser
Placeholder billede
Benedikte
Edsberg
Underviser
Placeholder billede
Birgitte
Randrup
Adm.
Placeholder billede
Miliqije
Isaki
ADM. HCØ Lyngby
Placeholder billede
Maria Henriette
Svanborg
Underviser
Placeholder billede
Henrik
Oemann
Pedel
Placeholder billede
Peter
Maaløe
Underviser
Placeholder billede
Caroline
Lerche
Underviser
Placeholder billede
Per Benedikt
Hørby
Underviser
Placeholder billede
Pernille Marie
Hansson
Adm. HF Studieadministration
Placeholder billede
Charlotte Kragh
Rønstrup
Underviser
Placeholder billede
Christian
Bøge-Rasmussen
Underviser
Placeholder billede
Frank Hørlyck
Christensen
Underviser
Placeholder billede
Martin Brian
Byskou
Værkstedsassistent
Placeholder billede
Camilla Bisgaard
Holdt
Underviser
Placeholder billede
Isak Sheikh
Suddergaard
Underviser
Placeholder billede
Henrik Lundegaard
Mortensen
Underviser
Placeholder billede
Rasmus Levin
Mørkeberg
Studievejleder på H.C. Ørsted Gymnasiet i Ballerup
Placeholder billede
Katja
Christiansen
Underviser
Placeholder billede
Bjarke Fredskild
Pedersen
Underviser
Placeholder billede
Dorte Pilegaard
Ploug-Rønning
Adm. GF Studieadministration
Placeholder billede
Rikke
Rünitz
Adm. GF Studieadministration
Placeholder billede
Jonna Sachse
Kaae
Administrationselev
Placeholder billede
Jan
Poulsen
Pedel
Placeholder billede
Mie Haumann
Petersen
Underviser
Placeholder billede
Astrid Fihl Hedegaard
Nielsen
Adm. HCØ Ballerup
Placeholder billede
Anders Peder
Larsen
Underviser
Placeholder billede
Nigar
Ibrahim
Virksomhedsserviceassistent
Placeholder billede
Julien Joshua Oliver
Younis
Kvotetimelærer
Placeholder billede
Jakob
Lundø
Instruktør Skoleoplæringscenter EL
Placeholder billede
Christian Davidsen
Søeborg
Underviser
Placeholder billede
Mads
Lange
Undervisere
Placeholder billede
Mikkel Christensen
Lund
Udd. Leder
Placeholder billede
Tobias Villy
Jensen
Elev Ejendomsservicetekniker
Placeholder billede
Anne Mette Kraack
Bøgedal
Virksomhedskonsulent EUD sekretariatet
Placeholder billede
Arsalan
Ahmed
Underviser
Placeholder billede
Jane Marion
Nielsen
Værkstedsassistent
Placeholder billede
Haraldur Pall
Gunnlaugsson
Underviser
Placeholder billede
Mathias Grupp
Schröder
Underviser
Placeholder billede
Lena
Knudsen
Adm. Kursusadministration
Placeholder billede
Henning
Pedersen
Underviser
Placeholder billede
Lennart Bertrand
Jensen
Instruktør Skoleoplæringscenter Mekanik
Placeholder billede
Emilie Langstrup
Marcher
Undervisere
Placeholder billede
Klaus Molin Stæcker
Hulkvist
Underviser
Placeholder billede
Tahir
Mahmood
Kvotetimelærer
Placeholder billede
Torben
Holst
Instruktør Skoleoplæringscenter MC
Placeholder billede
Jan
Ringsted
Underviser
Placeholder billede
Magnus Skovgaard
Hansen
Instruktør Skoleoplæringscenter Automatik
Placeholder billede
Sarfraz
Salim
Instruktør Skoleoplæringscenter Mekanik
Placeholder billede
Uffe Dalgaard
Nielsen
Instruktør Skoleoplæringscenter EL
Placeholder billede
Jan Louis
Svenningsen
Indkøbskonsulent
Placeholder billede
Mikael Lundtoft
Grundsøe
Underviser
Placeholder billede
Ahmed Abubakar
Chaudhry
Underviser
Placeholder billede
Patrick Gramgaard
Mikkelsen
Underviser
Placeholder billede
Gerner Willy
Olsen
Kvotetimelærer
Placeholder billede
Bjørn
Brønden
Kvotetimelærer
Placeholder billede
Patrich Krestian Michlas
Hansen
Underviser
Placeholder billede
Christoffer Valdemar
Poulsen
Underviser
Sune
Bek
Rektor Lyngby
Placeholder billede
Mitalip
Iljazovski
Værkstedsassistent
Placeholder billede
Pia Møller
Madsen
Adm. Receptionen
Placeholder billede
Martin Brunshøj
Bjørn
Underviser
Placeholder billede
Max
Tørnes
Bygningsservicetekniker
Placeholder billede
Thomas Bjørn
Schmidt
Pedel
Placeholder billede
Jesper Storgaard
Christensen
Pedel
Placeholder billede
Nikolaj Reuter
Albrechtsen
Bygningsservicetekniker
Placeholder billede
Kenneth Scholl Gagner
Jensen
Pedel
Placeholder billede
Henrik
Gotthard
Underviser
Placeholder billede
Jette Lundager
Als
Adm. CHP Skills
Placeholder billede
Mona
Vølcker-Hansen
Adm. Kursusadministrationen
Placeholder billede
Karina Jessie Ørsted
Bai
Leder Kursuscenter
Placeholder billede
Wesane
Ashine
Skiltetekniker Elev i Bygningsafdelingen
Placeholder billede
Dina Fri Rønnow
Belmark
Skiltetekniker Elev i Bygningsafdelingen
Placeholder billede
Henning
Hansen-Klingsbo
Værkstedsassistent
Placeholder billede
Frederikke Malou
Larsen
Dataanalytiker
Placeholder billede
Tea Christine Stevns
Kirk
Administrationselev
Placeholder billede
Mathilde Punita
Stentoft
HR konsulent
Placeholder billede
Søren Domack
Boserup
Underviser
Placeholder billede
Peder Christian Tange
Nørgaard
Underviser
Placeholder billede
Johnny Lykke
Mortensen
Underviser
Placeholder billede
Torben
Lindberg
Kvotetimelærer
Placeholder billede
Ole Eivind
Hansen
Kvotetimelærer
Placeholder billede
Lasse
Vejlgaard
Projektmedarbejder CPH Skills
Placeholder billede
Peter Wieghorst
Nilsson
Kvotetimelærer
Placeholder billede
Jørgen
Koldsø
Kvotetimelærer
Placeholder billede
Oliver
Tullberg
Studentermedhjælp
Placeholder billede
Dan Johannes
Elhauge
Underviser
Placeholder billede
Andreas Laumand
Christensen
Underviser
Placeholder billede
Lars
Morsing
Underviser
Placeholder billede
Kasper Helmer
Poulsen
Underviser
Placeholder billede
Camilla
Sunesen
Social Media Manager
Placeholder billede
Memet
Krasnic
Adm. Rekvisitten
Placeholder billede
Morten
Bruun
Underviser
Placeholder billede
Roberta
Righetti
Kvotetimelærer
Placeholder billede
Flemming Jørn
Jensen
Underviser
Placeholder billede
Lars
Østergaard
Marketing Lead
Placeholder billede
Mette
Østerdal
Souschef Kommunikation
Placeholder billede
Saraliv Carla Lindberg
Karlsen
Underviser
Placeholder billede
Michael Steen
Krakus
Kvotetimelærer
Placeholder billede
Peter Stephen
Werk
Underviser
Placeholder billede
Peter
Nielung
Underviser
Placeholder billede
Jan
Carstensen
Underviser
Placeholder billede
Kim
Kjølby
Underviser
Placeholder billede
Anne Bach
Pedersen
Leder Skoleoplæringscenter
Placeholder billede
Peter Hoffmann
Nielsen
Kvotetimelærer
Placeholder billede
Emil
Toldbod
Underviser
Placeholder billede
Thomas Boy Skjold
Henriksen
Underviser
Placeholder billede
Jean Byron
Pedersen
Underviser
Placeholder billede
Henrik
Bruun
Underviser
Placeholder billede
Lucas
Sjøstrøm
Kvotetimelærer
Placeholder billede
Lasse
Larsen